Xiaomi Mijia Ultra Thin Robot Süpürge+Mop (STYTJ04ZHM)
Teknik Özellikler
| Güç | 40 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 17 mm |
| Sesli Asistan | 55 mm |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 100 dk |
| Gürültü Seviyesi | Çarpma Önleme |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.