Xiaomi Mix Flip
59.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| 2G | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| NFC | 5.4 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED |
| Radyo | Stereo |
| Şarj | USB Type-C |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Ekran Alanı | Katlanabilir (Foldable) |
| Ekran Boyutu | 6.86 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 3.3 GHz |
| GPU Frekansı | 4 nm |
| Hızlı Şarj | 67 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 68 Milyar |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | Silicon-carbon |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Kutu İçeriği | Arka Kapak Kılıfı |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | Xiaomi Mix Flip |
| Odak Uzaklığı | 4320p (Ultra HD) 8K |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| Parmak izi Okuyucu | Yan Tarafta |
| Piksel Yoğunluğu | 120 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| AnTuTu Puanı (v10) | 12 GB |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.3 GHz ARM Cortex-X4 |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 50 MP |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (SM8650-AB/AC) |
| Ekran / Gövde Oranı | 4.01 İnç |
| Kullanıcı Arayüzü | HyperOS |
| Bluetooth Özellikleri | AAC |
| Diyafram Açıklığı | F1.7 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| 1. Yardımcı İşlemci | 2x 2.9 GHz ARM Cortex-A720 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 64-bit |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Dolby Atmos |
| Ekran Çözünürlüğü | 1224x2912 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno (Snapdragon 8 Gen 3) |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Lansman Arayüz Versiyonu | HyperOS 1.0 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dolby Vision Kayıt |
| Batarya Kapasitesi (Tipik) | 4780 mAh |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (67W) |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Telephoto |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | AMOLED |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 15 (V) |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla