Xiaomi OpenWear Stereo Tam Kablosuz Kulaklık (M2319E1)
6.099,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Kumanda | Çağrı Kontrol |
| Empedans | 16 Ohm |
| Mikrofon | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Bluetooth | 5.3 |
| Uyumluluk | Android |
| Özellikler | Ekolayzır Modu |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Sürücü Çapı | 17 mm |
| Bluetooth Profili | HFP |
| Mikrofon Sayısı | Tam Kablosuz |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Çoklu Bağlantı | 10 m |
| Batarya (Kulaklık) | Açık |
| Suya Dayanıklılık | IPX4 |
| Toza Dayanıklılık | IP5X |
| Bluetooth Özellikleri | BLE |
| Sesli Asistan Desteği | Dokunmatik Sensör |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Kullanım Süresi (Genel) | Şarj Kutusu |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | 40 kHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla