Xiaomi Pad 7 Tablet (12 GB / 256 GB)
TabletDahili Depolama
256 GB
Ekran Boyutu
11.2 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.4 |
| Cihaz Tipi | Xiaomi Pad 7 |
| Ön Kamera | Dual Video |
| Ekran Boyutu | 11.2 İnç |
| CPU Frekansı | 2.8 GHz |
| GPU Frekansı | 13.0 MP |
| Pil Kapasitesi | 8850 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi Direct |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Gorilla Glass 3 |
| Piksel Yoğunluğu | 344 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Adreno 732 |
| Dahili Depolama Tipi | Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 (SM7675-AB) |
| Ekran Yenileme Hızı | 12 GB |
| Bluetooth Özellikleri | Gri |
| Arka Kamera Özellikleri | HDR |
| Ekran Çözünürlüğü | 3200 x 2136 Piksel |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |