Xiaomi Pad 8 Pro Tablet (16 GB / 512 GB)
Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.4 |
| Cihaz Tipi | Xiaomi Pad 8 Pro |
| Ön Kamera | Dual Video |
| Ekran Boyutu | 11.2 İnç |
| CPU Frekansı | 4.32 GHz |
| GPU Frekansı | 50 MP |
| Pil Kapasitesi | 9200 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi Direct |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (67W) |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik (10 nokta) |
| Piksel Yoğunluğu | 344 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Adreno 830 |
| Dahili Depolama Tipi | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Ekran Yenileme Hızı | 16 GB |
| Bluetooth Özellikleri | Siyah |
| Arka Kamera Özellikleri | Color Spectrum Sensor |
| Ekran Çözünürlüğü | 3200 x 2136 Piksel |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.