Xiaomi Pad Mini Tablet (12 GB / 512 GB)
20.349,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.4 |
| Cihaz Tipi | Xiaomi Pad Mini |
| Ön Kamera | Dinamik Çekim |
| Ekran Boyutu | 8.8 İnç |
| CPU Frekansı | 3.73 GHz |
| Pil Kapasitesi | 7500 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi Direct |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (67W) |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | DCI-P3 Desteği |
| Piksel Yoğunluğu | 403 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Immortalis-G925 |
| Dahili Depolama Tipi | MediaTek Dimensity 9400+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 12 GB |
| Bluetooth Özellikleri | Gri |
| CPU Üretim Teknolojisi | 13.0 MP |
| Arka Kamera Özellikleri | Belge Düzeltme |
| Ekran Çözünürlüğü | 3008 x 1880 Piksel |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla