Xiaomi Redmi 9A
Akilli TelefonlarDahili Depolama
32 GB
Ekran Boyutu
6.53 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 700 (band 28) MHz |
| Boy | Mavi |
| NFC | 5.0 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED |
| Radyo | 3.5 mm |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Ekran Alanı | Multi Touch |
| Ekran Boyutu | 6.53 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| CPU Frekansı | 2.0 GHz |
| GPU Frekansı | 12 nm |
| Hızlı Şarj | 5V/2A Şarj Desteği |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Kutu İçeriği | USB Güç Adaptörü (10W) |
| Duyurulma Tarihi | Xiaomi Redmi 9 |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v8) | 2 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) |
| Piksel Yoğunluğu | 60 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi Direct |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A53 |
| USB Bağlantı Tipi | Micro-USB |
| 4G Frekansları Notu | Android |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G25 |
| Çift Hat Özelliği | 3 Slot (SIM1+SIM2+MicroSD) |
| Ekran / Gövde Oranı | 5000 mAh |
| Konuşma Süresi (4G) | Micro-USB |
| Kullanıcı Arayüzü | MI UI |
| Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.5 GHz ARM Cortex-A53 |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC 5.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | 512 GB |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Ekran Dayanıklılığı | Panda MN228 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720x1600 (HD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | PowerVR GE8320 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Plastik |
| Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MIUI 12 |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 11 (R) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |