Xiaomi Redmi Buds 8 Pro Tam Kablosuz Kulaklık (M2535E1)
3.949,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Aile | Xiaomi Redmi |
| Seri | Xiaomi Redmi Buds |
| Kumanda | Çağrı Kontrol |
| Alt Seri | Xiaomi Redmi Buds 8 |
| Mikrofon | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Uyumluluk | Android |
| Özellikler | Ekolayzır Modu |
| Hızlı Şarj | Kapalı |
| Çevresel Ses | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Sürücü Çapı | 11 mm |
| Bluetooth Profili | HFP |
| Mikrofon Sayısı | Tam Kablosuz |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Çoklu Bağlantı | 45 ms |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Suya Dayanıklılık | IPX4 |
| Toza Dayanıklılık | IP5X |
| Azami Dış Gürültü | 40 kHz |
| Bluetooth Özellikleri | BLE |
| Sesli Asistan Desteği | Dokunmatik Sensör |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Diğer Sürücü Çapı | 3 adet |
| Kullanım Süresi (Genel) | Şarj Kutusu |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla