Xiaomi Redmi Display 27" 4K RMMNT27NU Monitör
Teknik Özellikler
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Tepki Süresi | 6 ms |
| Renk Derinliği | 10 (8 bit+FRC) bit |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| Kullanım Amacı | Genel |
| Ekran Boyutu (cm) | 68.6 cm |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| HDMI Giriş Adedi | 1.4 |
| Piksel Aralığı | 1200:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 350 cd/m² |
| Piksel Yoğunluğu | 163 PPI |
| Ekran En-Boy Oranı | 16:9 |
| Ön Çerçeve Rengi | 2023 |
| Ekran Boyutu (İnç) | 27 İnç |
| USB-A (Type-A) Adedi | İnce Çerçeve |
| USB-C (Type-C) Adedi | 1 |
| Mini DisplayPort (mDP) | USB 3.2 Gen 1 |
| DisplayPort Giriş Adedi | USB-C PowerDelivery (PD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 piksel |
| Diğer Ekran Özellikleri | VESA DisplayHDR 400 |
| Çözünürlük Standardı | 4K UHD |
| İzleme Açısı Yatay (H) | HDR (High Dynamic Range) |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | 2.1 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.