Xiaomi Robot Vacuum E10 Robot Süpürge+Mop (B112)
18.950,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| En | 80 mm |
| Güç | 35 W |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | 2600 mAh |
| Pil Voltajı | Mobil Uygulama İle |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 110 dk |
| Gürültü Seviyesi | Çarpma Önleme |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla