Xiaomi Robot Vacuum S10 Robot Süpürge+Mop (B106GL)
11.699,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 45 W |
| Haritalama | 94.5 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Bölge Bloklama | 20 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Temizleme Süresi | Çarpma Önleme |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla