Xiaomi Robot Vacuum S10+ Robot Süpürge+Mop (B105)
19.799,10 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 55 W |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | 5200 mAh |
| Pil Voltajı | 97 mm |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla