Xiaomi Robot Vacuum S10T Robot Süpürge+Mop (STFCR01SZ)
12.924,11 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 70 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | 5200 mAh |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Sesli Asistan | 102 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Sensör Sayısı | 18 Adet |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme |
| Temizlenebilir Alan | 180 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla