Xiaomi Robot Vacuum S20+ Robot Süpürge+Mop (B108GL)
25.150,41 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 55 W |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | 5200 mAh |
| Pil Voltajı | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | 97 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği |
| Çalışma Süresi | 170 dk |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla