Xiaomi Robot Vacuum X10 Robot Süpürge+Mop
28.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 46 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | 5200 mAh |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Sesli Asistan | 98.8 mm |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Gürültü Seviyesi | Kenar Temizliği |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla