Xiaomi Robot Vacuum X20+ Robot Süpürge+Mop
30.131,07 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 75 W |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | 5200 mAh |
| Pil Voltajı | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | 97 mm |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla