Xiaomi Robot Vacuum X20 Robot Süpürge+Mop (C101)
Teknik Özellikler
| Güç | 55 W |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | 5200 mAh |
| Pil Voltajı | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | 103.5 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.