Xiaomi S40C Robot Süpürge+Mop (E101)
Teknik Özellikler
| Güç | 55 W |
| Haritalama | Otomatik |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | 2600 mAh |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Sesli Asistan | 97 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Diğer Özellikler | Gerçek Zamanlı Konum |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.