Xiaomi TV A Pro 65 2026 Ultra HD (4K) TV (L65MB-APTR)
42.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| RAM | 8 GB |
| Ekran | LED |
| Subwoofer | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Ekran Boyutu | 65 İnç |
| Kutu Genişliği | 2025 |
| Ses Özellikleri | DTS Virtual:X |
| Ekran Boyutu (cm) | 164 cm |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Ön Çerçeve Rengi | Gri |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (300x300 mm) |
| Smart TV Uygulamaları | Google TV |
| Uygulama Yükleyebilme | Android TV |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| Öne Çıkan Özellikler | Android TV |
| Ses & Video Çözücüler | DTS |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Google Play Store |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | 1 Adet |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | QLED with Quantum Dot |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | Standart |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | HDR10 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla